ANASAYFA   HAKKIMIZDA TESİS VE ODA ÖZELLİKLERİ MENÜMÜZ   GALERİ   ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM  

Hakkımızda

Cunda Adasının Kabo koyunda bulunan otelimiz, tarihi ve doğayı iç içe barındıran manzarasıyla siz konuklarımıza rüya gibi bir tatil yaşatmayı amaçlamaktadır. Kaz dağlarından gelen oksijen ile ege denizinin mavisini aynı anda yaşayacağınız otelimizde, konforunuz ve huzurunuz için hiç bir hizmetten kaçınmadık. 8 odası, plajı, kafeteryası, yemyeşil bahçesi ve Girit mutfağının seçkin yemekleri ile her dakikanızın dolu dolu geçeğini garanti ederiz.

Otelimiz 20 nisan 2011 tarihinde hizmete açılmıştır. 8 odalı olup mevcut 8 odamızın tamamı deniz ve doğa manzarasıyla bir bütündür.

Denize ( 0 ) mesafede olan otelimiz tertemiz denizi ile misafirlerimize plaj imkanı da sunmaktadır. Otelimiz Cunda merkeze yürüyerek 15 dakika mesafededir. Odalarımız misafirlerimizin bütün rahat ve konforu düşünülerek döşenmiştir.

Cunda adasının inanılmaz manzarasına hakim geniş cennet bahçesinde, açık büfe kahvaltı ve kafeterya hizmetimiz, akşamları 5 çayımız ve ikramlarımızla siz misafirlerimizi Cunda Adasında bütün yorgunluğunuzu unutacağınız bir tatil için hizmetinizdeyiz.

Etiketler:

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal